צעדי תינוק

כשתקרא את המדריך הזה תראה שלא חבוי פה שום אוצר. כתובים פה דברים מאד פשוטים שכמעט כל אדם יודע ,למרות שלא הרבה יעריכו אותם או יתרגלו אותם.

מדובר על כלים שמשתמשים תינוקות בני אדם וגורי חיות, כדי להתאים את עצמם לעולם, לעשות שינויים ולפתח יכולות ומיומנויות שבלידה הם טמונים כמו בזרע ,למשל לדבר, ללכת ,לקרא ,לכתוב ,לנגן בכלי מוזיקלי, ללמוד שפות ,לעשות להטוטים, לשיר וכו'. אבל בכלים אלה אפשר גם להשתמש לדברים מאד שונים, כמו לשנות הרגלים, לשמור על הבריאות,לארגן את חיינו, את ביתנו, את הקשרים הבינאישיים  שלנו, לבנות בית, לכתוב ספר וכו'

מעניין שבתרבות שאנו חיים בה ,כשהכסף הוא כביכול אדון הכל, לא תתקיים שום הצעה שלא תראה כהונאה אם מטרתה תהיה ללמד לרכב על אופניים רק תמורת כסף (בלי שום תרגול בפועל), זה קורה כי יש דברים שאי אפשר לקבל אותם תמורת כסף, גם לא ניתן לשלם למישהו כדי שילמד משהו במקומך .

אתה חופשי לחפש דרכים יותר קלות או מיוחדות מאשר הדרכים המייגעות והצנועות שמזכירות את שיטת התפתחות התינוקות, כדי להצליח בדברים שציינו קודם, אבל אם בכל זאת לא מצאת שום דרך יותר טובה, פה תמצא כל מה שתצטרך כדי להשתמש בהצלחה בשיטה העתיקה והבטוחה ובאחריות.

השיטה מבוססת על התרגול , הצנוע(בצעדי תינוק), האנונימי והממושך בזמן שמאפשר פיתוח של כל דבר שכדי שהתממש צריך: גישה נכונה , חיובית, לעשות שוב ושוב פעולות שביכולתנו לבצע ,יושר, יגיעה, תרגול, סבלנות, התמדה והרבה מאד לחוות נסוי וטעיה..

מה שקורה שכדי להגיע למטרות מסוימות לא מספיק רצון טוב, לא מספיק לדעת מה אתה רוצה וגם לא להבין איך עושים זאת אלא שתצטרך לנסות לתרגל שוב ושוב ושוב ,לטעות ולהיכשל הרבה. אבל אתה תוכל להיות רגוע ובטוח שזה בסדר, שזה חלק אותנטי, הכרחי מהתהליך של להביא למציאות הפיזית  אפשרות מסוימת .