לשנות יחס

מה בסך הכל אני רוצה? רק יחס אחר לחיים. אל תביא לי שום דבר, שום דבר. רק תתקן בי את היחס למציאות. אל תיגע במציאות, אני לא מבקשת שיפורים לפי מה שטוב לי. לא מבקשת שתשנה את מה שנתת, שתחזיר את מה שלקחת או שתפסיק את מה שהתחלת. כמו שלמדתי בכל שיעורי בני ברוךאני רק מבקשת שתתקן בי את היחס לחיים. שאצליח לראות את מה שאתה עושה כטוב, כמיטיב. שאצליח להרגיש את הסביבה שלי, את ההרגשות שלהם, הצרכים, הרצונות, הבקשות, הכאבים. שאצליח לדאוג לעוד אנשים חוץ ממני, שיהיה לי אכפת, שיהיה לי חשוב,שארצה שגם מחוצה לי יהיה לאנשים טוב. שהקנאה שאני חשה תהיה חיובית בלבד. שלא אקנא עד מוות, עד רצון שיהיה רע למושא קנאתי. שלא אשנא את האחרים כי יש להם משהו שאני רוצה. שלא ארצה להרוס, להכאיב ולנקום. שלא ארגיש שמה שיש לאחרים בא על חשבוני.

שלא אכאב את  השמחה של האחר, שלא אתמוגג מזה מסבל של מי שאני לא יכולה לסבול. שלא אחשוב איך להזיק, איך לקלקל, איך לשים מכשול בפני עיוורים וגם בפני כאלה שרואים.מבקשת יחס שיאפשר לי לקבל את המציאות בלי לרצות להחריב את מה שקיים, כי לא מסתדר ולא מתאים לי מה שקורה. מבקשת יחס שיפתח לי את הלב לכל מי שעומד בדרכי, ובעצם, יחס כזה שלא ארגיש שמישהו עומד בדרכי, ההפך, כולם איתי, מפני לי את הדרך.

מבקשת יחס שלא יתייחס להרגשה, לא לרעה ולא לזאת שטוב, לא לעצב ולא לשמחה. רוצה יחס כזה שישחרר אותי אליך, אל התחושה שאנחנו אחד, שאתה איתי ואני איתך ושום דבר אינו מפריד ביני לבינך, בוראי.כמהה להימצא במקום שבו אני מצליחה לבקש לעשות לך נחת רוח, כי בכדי שאהיה מסוגלת לעשות זאת, אני צריכה להיות טובה כמוך. ולכן, אני צריכה שינוי יחס. כן, בדיוק בשביל זה אני רוצה להתשנות, שתשנה לי את את התכונות.  אני רוצה טבע שני, בכדי להשתוות אליך, ולקבל את היכולת להשפיע לך. נחת רוח. אני רוצה לרצות לגלות אהבה ולקבל את אותך, את כח האהבה. ההשראה שלי מאתר של מחקר אמיתי.